להוציא את האצן שבך החוצה

עצים במקום בניינים. אדמה במקום אספלט. רעש הרוח והציפורים במקום צפירות המכוניות – ריצה בשטח היא חוויה שונה בתכלית מריצה בסביבה העירונית המוכרת וכך גם הנעליים. נעלי ריצה רגילות אינן מתאימות לריצת שטח, וכדי לצאת לשטח בראש שקט, אספנו 5 דגמים מצוינים של נעלי ריצה לשטח. נותר רק לבחור את הנעל המתאימה לך ולצאת לדרך. הטבע קורא לך…

Salomon Speedcross 3

מכיוון שבריצת שטח אנו רצים על קרקע משתנה ולא אחידה, לאחיזה יש חשיבות מכרעת. Salomon Speedcross 3 היא נעל המצוידת בסוליה מאסיבית ומכוסה בזיזים, שמעניקים לרגל שלך אחיזה יציבה במגוון סוגי קרקע- חול, בוץ ואפילו שלג. סוליית הביניים בעלת צפיפות כפולה לבלימת זעזועים מירבית ואת השרוכים אפשר לקשור, להתיר ולכוונן במהירות ובקלות. הנעל הזו תיקח אותך רחוק יותר בכל צעד…

סלומון

Brooks Cascadia 10

­סוד הקסם של הנעל הזו טמון בקצף החכם שפותח במיוחד ע"י החברה, ועוזר לנעל לנחות על הקרקע בצורה המיטבית לכף הרגל, שוב ושוב. לנעל גפה חסרת תפרים, המבטיחה שכף הרגל תשב בדיוק כמו שצריך ומונעת שפשופים וחיכוכים בכף הרגל. הנעל הזו תתמודד עם כל סוג קרקע שהיא תפגוש, וכשהיא על הרגליים שלך שום דבר לא יכול לעצור אותך!

ברוקס

New Blance MT1010

נעל קלילה במיוחד (224 גרם) המלאה במאפיינים מיוחדים, ונתחיל מאחד שדווקא לא קשור לריצה – מדובר בדגם שהוא 100% טבעוני! כך שאם הנושא הזה הגביל אותך במציאת נעל לריצת שטח, נפתרה הבעיה. בתוך הנעל נמצאות מס' שכבות סינתטיות לוויסות הלחות בתוך הנעל ושמירה על כף רגל יבשה, והסוליה העשויה קצף בתרכובת ייחודית המשולב עם בולמי זעזועים מגנה על הרגליים מפציעות ומעניקה יציבות ואחיזה חזקה בקרקע. עם שילוב של משקל נוצה, הגנה לא מתפשרת על כף הרגל ועיצוב מרהיב – מובטחת הנאה מושלמת מכל ריצה עם הנעל הזו.

ניו-באלנס

Hoka one one Stinson ATR

הגנה על כף הרגל היא שם המשחק בדגם הזה, והנעל הזו אכן מעניקה הגנה מקסימלית. היא מתאימה למגוון רחב של סגנונות ריצה וכנהוג בנעלי Hoka, סוליית הביניים גדולה במיוחד- פי 2.5 מסוליה רגילה, ובנויה כמסגרת הבולמת זעזועים ועוטפת את כף הרגל מכל זווית להגנה מקסימלית. הזיזים שמכסים את הסוליה מעוצבים לאחיזה בלתי מתפשרת בכל סוג קרקע ואפילו השרוכים הם אלסטיים ונסגרים בקלות מירבית. הנעל המושלמת למי שרוצה להרגיש ביטחון מלא בכל צעד וצעד!


Pearl Izumi Em Trail N2

זו הנעל שתיקח אותך ואת הריצה שלך לשלב הבא. היא מתוכננת להעניק תמיכה והגנה מקסימלית לכף הרגל גם בריצות ארוכות ואינטנסיביות במיוחד, בעלת חרטום מיוחד האטום למים ומונע מרטיבות לחדור לתוך הנעל. הגפה קלת משקל ועשויה רשת סינתטית, המקנה תחושה אוורירית ונעימה אך לא מתפשרת על אחיזה יציבה של כף הרגל. הנעל הזו מוכנה לרוץ איתך לכל מרחק שתרצה!

אנדר-ארמור